Olaplex hooldus-lisana

Olaplex värvilisana tähendab seda, et hooldus viiakse läbi värvimise raames, hoodusvahend segatakse juuksevärvi hulka ning sellele ei kulu lisaks juuksevärvi mõjumise ajale täiendavat aega.

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest. Olaplex sisaldab patenteeritud toimeainet, mis aitab taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames ehk korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil ehk soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustumist keemilise töötlemise ajal, kuid äärmiselt tõhus ka eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele.

Olaplex süsteem koosneb kolmest tootest:

Olaplex N°1 ja N°2 on professionaalseks kasutamiseks salongis. Olaplex N°3 on mõeldud koduseks kasutamiseks, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust (saab kaasa osta meie salongist).

Olaplex on 100% vegan ja cruelty free ehk Olaplexi väljatöötamisel ei ole iialgi tehtud loomkatseid, toodetes puuduvad toksilised ained, silikoonid, sulfaadid, ftalaadid, DEA’d, aldehüüdid ja gluteen.